اطلاعات پرداخت

بعد از تکمیل سفارش از طریق درگاه پرداخت می تونید هزینه رو بدید.

بعد از ثبت سفارش ۲تا ۳ روز کاری زمان میبره که محصولتون حاضر بشه . بعد از اون محصول رو به پست تحویل میدیم که بر حسب فاصله ای که شهر مقصد داره ۲ تا ۴ روز کاری طول میکشه محصول به دستتون برسه.

بعد از ثبت سفارش محصول شما چاپ میشه و بنا به اندازه در خواستیتون برش می خوره و بعدشم ارسال میشه .

اگر برای اولین بار از ما خرید کنید یه تخفیف ۲۰ درصدی به عنوان هدیه از ما میگیرید .هر ۳ شنبه هم ۴ تا محصول پر مخاطب رو ۴۰ در صد تخفیف براش میاریم . اعیاد و مناسبتها هم تخفیف داریم که اونا رو اطلاع رسانی میکنیم

اطلاعات خرید محصول

تمامی لپ تاپ ها دارای طول و عرض متفاوتی هستند و استانداردی ندارند . به طور مثال:

طول لپ تاپ های سایز ۱۵.۶ اینچ از۳۶.۸ تا ۳۸.۲ سانتی متر و عرضشون از ۲۵ سانتی متر تا ۲۶ سانتی متر متغیر می باشد.

استیکر های کیبورد به صورت عمومی طراحی شده است و امکان دارد بعضی از دکمه ها بزرگ و در بعضی کوچک باشد؛ پس قبل از سفارش استیکرهای کیبورد باید به ابعاد دکمه های کیبورد خود اون و ابعاد نوشته شده در سایت مطابقت بدین در صورتی که همخونی داشتن خرید کنید.

در ۹۹ درصد موارد اثری از چسب نمی مونه؛ اما در صورتی که جای چسب موند اصلا جای نگرانی نیست شما به کمک الکل به راحتی جای چسب را می تونید از بین ببرید .

تمامی محصولات چاپی ۲۰ درصد اختلاف رنگ با چیزی که تو صفحه نمایش میبینید دارن . علت این اتفاق هم اینه که مد رنگ صفحه نمایش های آر جی بی(RED) هستش و مد رنگ محصولات چاپی سی ام وای کا(CMYK) می باشد و به خاطر این تغییر مد محصول کمی تغییر رنگ پیدا میکنه. مجموعه توییجین و موییجین با استفاده از بروزترین دستگاههای چاپ این تفاوت رنگ رو به حداقل رسونده.

مواردی که توی مرجوعی قابل قبوله شامل موارد زیره :

  1. ابعاد بیشتر ۳ میلی متر ( ۳ میلی متر طول و ۳ میلی متر عرض ) اختلاف داشته باشند. استیکر ها به خاطر تغییر دما کمی کوچکتر می شوند که تا ۳ میلی متر رایج هستش.
  2. تفاوت رنگ زیاد با عکس داخل سایت.
  3. استیکر دارای لک رنگ یا پارگی باشد.